Vodafone BRT / Rahmi KARABALIK

Brt İletişim Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, İstanbul Bahçelievler 'de en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

GSM sektörüne 2014 yılında BRT olarak Vodafone bünyesine katıldık. Merkez Şirinevler Mah. Bahçelievler Bayrampaşa 3 mağaza ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, kaliteli ürün, satış sonrası destek öncü amaçlarımızdandır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yeni modellerle hayatımıza giren cep telefonu modellerini en hızlı şekilde müşterilerimize sunmak ve en uygun tarifelerle (fiyat) aslınabilirliği sağlamak satış politikamızın bir parçasıdır.

İstanbul Bahçelievler 'de, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Brt İletişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimize bekliyoruz.

İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BRT İLETİŞİM TEKNOLOJİ İNŞ.SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz BRT İLETİŞİM TEKNOLOJİ İNŞ.SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. bekliyoruz.İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BRT güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de BRT Cep Merkezimize bekliyoruz.